Чому існує думка, що про благодійність не варто говорити?
Допомагати по-тихому. Чому існує думка, що про благодійність не варто говорити?
Людина, яка не сформувала власну думку, схильна підтримувати думку більшості. Для цього у соц мережах щомісяця!!! створюється близько 125 млн!!! фейкових акаунтів.
У соціальних мережах ми стаємо жертвами ілюзії «підтримки», нав’язування певних думок, позицііі, політичних вподобань, різного роду шахрайств тільки тому, що в нашій стрічці постійно майорить ця інформація. І ми починаємо вірити в те, у що вірити не варто.
Під час карантину існувала поширена думка, що про благодійність не варто говорити вголос. Що це - політика, піар і всі смертні гріхи, разом узяті. Причому адептами цієї «думки» були також і ті, хто на власних сторінках просували власні благодійні ініціативи чи збирали допомогу. Отже, ми мали черговий приклад нав’язування певної позиції одних за рахунок дискредитування інших.
Якщо ви маєте сміливість робити добрі справи (а це точно справа нелегка), майте на увазі наступне:
1. Говоріть про себе та свою ініціативу. Більше. Гучніше. Якщо ви - ідеолог/иня позитивних змін, ні фабрики ботів, ні хейтери, ні диванні «експерти з питань поговорити», ні так звана «суспільна думка», яка не відображає!!! реальних настроїв через причини вище, не зупинять вас на шляху до їх реалізації.
2. Говорити вголос про хороше - просто необхідно. Суспільству необхідний баланс. Адекватності та справжності.
3. Шукайте підтримку у тих, хто має спільні цінності з вами. Ми у Штаб волонтерів Кременчука, зі свого боку, готові бути вашими надійними партнерами та допомагати популяризувати вас та ваші ініціативи. Просто тому, що для змін, до яких ми прагнемо, нас повинно ставати більше.
Через це я особисто буду допомагати кожному та кожній, хто діє відкрито, прозоро та публічно. Чому публічно? Тому що, маючи публічність, людина вже має певну репутацію. Має обов’язок виконати те, про що стало відомо багатьом. Має певну відповідальність за результат.
Отже, діємо публічно та разом 🤝 Хто б що не говорив 🤘🏻
Нагадаю, що ми продовжуємо роботу над онлайн-платформою для волонтерських ініціатив міста Кременчука, яка об’єднає активістів, соціально відповідальний бізнес, владу, фонди та зробить процес взаємодопомоги відкритим, абсолютно прозорим, цільовим та публічним.